confessions

quark matter

1. nesil Yazar - ısınma hareketleri - Yazar -

  1. toplam entry 137
  2. takipçi 0
  3. puan 1029

karbon ayak izi

quark matter
lisede bi biyolojicim vardı, allah affetsin adam baca gibi günde 3 paket sigara içerdi.sonracığıma bize karbon ayak izi mizi bahsederken ''arkadaşlar lütfen duyarlı olalım,tek bir dünyamız var ona iyi bakalım'' diye bıdı bıdı yaparken ağzımdan bi kaç cümle kaçmış oldu '' bize diyene bak aq dinime küfreden müslüman olsa , tek başına termik santral bacası gibi herif.'' diyince evet iki dönemde de 1 düştü karneme. olsundu.

akort

quark matter
lafı sözü gereksiz insan = akortsuz enstrüman .ikisi de kuru gürültü yapar.bundan mütevellit çalmadan önce bi bakılması, varsa kayan seslerin yerine oturtulması hem sizin hem de bu işkenceye maruz kalacak diğer insancıklar için bir nebze de olsa umut ışığı olabilir

akor

quark matter
ilkokulda gitar öğrenirken bareli akorlara geçmemle müzik hayatıma bir süre ara verdiğim doğrudur.bare dediğimiz şeyde işaret parmağımızın bir perdeyi tümüyle kapatması anlamına geliyor. hacım bu ponçik eller 3 tele aynı anda zor basıyordu bareye nası bassındı :( neyse sonradan babamın ''deyyus aldırdın öğren adam akıllı'' deyişiyle bişiler yaptık .

Her üniversitede muhakkak bulunur dediğimiz tip

quark matter
1)Kulüp kulüp gezen, herkesi en az selam verme derecesinde tanıyan kişi.2)vizelere daha 1 ay varken hayvan gibi ders çalışan not çıkaran ama not istenince sanki canını vermesi istenmiş gibi tavır takınan tip. 3) hiçbir zaman cebinde 5 kuruşu olmayan ama sürekli yeni bir kıyafetle ya da herhangi bir eşyayla ortaya çıkan tip. Genelde hesabı size kitlerler. (bkz:knk kyk daha yatmadı yeaa ya da babam yarın yollayacak para.).ulan pezo paran yoksa ne işin var kafede barda.

sallama çay

quark matter
HİÇ İÇMEDİĞİM ÇAYDIR. ÇÜNKÜSÜ GÜNEYDOĞULU BÜNYEM TÜRK ÇAYINI KABUL ETMİYOR. İÇİNCE ''BU NE QNQ TÖVBE ESTAĞFİRULLAH '' DİYOR. KAÇAK ÇAYIN SALLAMA VERSİYONUNU YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM.İSTEYENLE ORTAK OLABİLİRİZ BAKIN ÇOK PARA KIRARIZ BU İŞTEN.

Gökkuşağı bayrağı

quark matter
ODAMIN BAŞ KÖŞESİNDE HEP ASILIDIR. ANNEM DER İNDİR ŞUNU AFİŞE ETMENE GEREK YOK KENDİNİ AMA BEN DİYORUM Kİ NE UTANILACAK BİR ŞEY YAPIYORUM NE DE YANLIŞIM. BEN BÖYLE DOĞRUYUM GÜÇLÜYÜM, MÜTÜŞÜM, FEVKALADENİN FEVKİNDEYİM.İTİRAZI OLANI DA TOTOŞUM DİNLİYOR :))

Aile evi

quark matter
Beni adadan eleyecekler. Babam artık dayanamıyorum sürekli mutfakta erzağımızı yiyorsun diyor. Annem barakanı dağınık bırakıyorsun diyor. Sms yollayın eleyemesinler hadi aslanlarım güveniyorum size.

Foolish casanova

quark matter
Bituful end seksiiyy , hir ay em beyybiii .. ya da şey dur vad it miins vad it miins vad it vad it vad it vad it... ilkokul ingilizcesiyle şarkı çıkarmanın moda olduğu dönemler. Bir örneği de atiye don't think idir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol