confessions

kaiser

1. nesil Yazar - usta bize iki çay söyle - Yazar -

  1. toplam entry 367
  2. takipçi 0
  3. puan 3957

türkiye simülasyonunu başarıyla geçtiniz

kaiser
bir sabah beyaz bir odada uyanıp, karşıda iki tane doktor önlüklü insandan birinin gözlerinde gururla bana bakarak kurmasını istediğim cümle.*''Tebrikler, biz gücünüzü gördük, geçtiniz. işte 1.000.000.000 $'lık ödülünüz ve ferrari'nizin anahtarı, kapıdaki hanım efendiler size evinize kadar eşlik edecek..''

iyi insan olduğunu sanmak

kaiser
gerçekten çok kısa insan ömründe, geri döndürülmez yaralar almaya sebep olabilecek bir yanılgı.neden sürekli aynı hataları yapıyorum? neden sürekli aynı tipte insanlarla karşılaşıp sıçıp batırıyorum gibi soruların temeli olabilecek bir yanılgı.iyi olduğunu sanarak kendisi dışındaki hemen herkesi kötü addederek ömür deviren insanlar var.

ilişkilerden edinilen tecrübe

kaiser
sırtını, sadece duvara yaslayabilirsin. baban dahil herkes ama herkes, sırtını döndüğünde sadece tek bir şey görecek, güçsüzlüğünü, onlara güvenini böyle yoracaklar çünkü. garipsemeyin, çünkü bunu siz de yapıyorsunuz. içinizde sessiz harflerle de olsa, kahkaha atan o şeytanın sahibi ben değilim :)ayrıca unutmayın, 15 yıl bir insanı tanımak için yeterli bir süre olabilir, ama yanılmak için değil .
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol