confessions

benisendelirttin

1. nesil Moderatör - buralar bizim mekan - Moderatör -

  1. toplam entry 889
  2. takipçi 4
  3. puan 12485

baca temizliği

benisendelirttin
Selam, müsaade varsa biraz iç döküp sonra uyuyacağım.

Nereden nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum. Sadece özgürlüğü tatmak, mutlu olmak istiyorum. Baskıcı bir ailesi olanlar az çok anlayabilir sanırım. Fakat mutsuzluğa kendi kendinizi sürüklediğinizde ailenizi suçlayamazsınız.
Biraz sabretsem aşabileceğim çoğu sorunu kolay yoldan geçmek için kendi kendimi attım bok çukuruna. Ailemin etkisi var mıydı? Elbette. Sadece biraz sabredebilseydim, mutluluk önceliğini başkalarına değil de kendime verebilseydim sanırım daha iyi olacaktı.
Bu bok çukurunda kimse kimsenin çığlığını duymaz. Yine de bir umut bekliyorum biri duyar da el uzatır diye. Çünkü tırnaklarım kırık, elim kolum ruhum yara bere içinde. Kendi başıma çıkmam imkansız gibi. İlk defa bu kadar tek başıma başaramayacağımı hissediyorum.
Yorgunum. Bir mutluluk maskesi ardına gizlenmek... Nefes almak mümkün değil. Tabiri caizse altın kafeste kuş gibiyim.

İyi geceler.

Günaydın sözlük

benisendelirttin
Her kurban bayramında olduğu gibi yine dinlenemeden uyanıldı. Biraz onla bunla oyalanıp meşhur bayram kahvaltımızı hazırlama faslına geçeceğim. Umarım aptal ve kan bağımın olmasının bile midemi kaldırdığı akrabalarım minicik beyinlerini kullanır da bayram ziyareti adı altında virüslerini saçmaya gelmez. Bilirsiniz, cehalet en tehlikeli virüstür.

Günaydın sözlük!

kurban bayramı

benisendelirttin
Müslümanlar tarafından Hicrî takvime göre Zilhicce ayının 10. gününden itibaren dört gün boyunca kutlanan bir dini bayram. Zilhicce ayının onuncu, on birinci ve on ikinci günlerine 'Eyyâm-ı nahr' ve bir önceki gün olan Zilhicce ayının dokuzuncu gününe Arife denir.alıntı

İyi bayramlar sözlük!

yazarların süper güçleri

benisendelirttin
Hislerimi mükemmel şekilde saklayabiliyorum.

Bir yıldır acı çekiyorum ama harika süper gücüm sayesinde en yakınım, dostum dahi anlamamış, ta ki ben geçen ay karşısına geçip hüngür hüngür ağlayarak içimi çok azıcık dökebilene kadar. Sevgilim de ben anlatana kadar anlamamıştı. Bir bakışımdan ne demek istediğimi anlayan insanlardan saklayabilmişim. Müthiş.

benisendelirttin

benisendelirttin
bugün doğum günü olan yazar. geride bıraktığı yaşında pek mutlu olamadı. umarım umutsuzca girdiği yeni yaşında tüm güzellikler onu bulur. sadece biraz huzura ihtiyacı var, huzurun ardından mutluluk da gelir zaten. doğum günüm kutlu olsun o zaman. tşk, öd.

kokoreç

benisendelirttin
Gece yenileni makbuldür.

Bugün yediğim bok .d

Canım çok sıkılınca 3 kişilik kız grubumuza yazdığım "belamızı arayalım, bi boklar yiyelim" mesajından sonra aklımıza gelen yiyecek. Sonrasında 3 dk içinde hazırlanıp en yakın kokoreççiye gittik. Terapi niyetine, şifa olsun. Tşk, öd.

Bunun üzerine o kadar çok bok esprisi yapıldı ki sanırım uzun bir süre bok esprisi duymak istemiyorum.

uyuyamama sorunsalı

benisendelirttin
İçimdeki ağırlıktan dolayı yaşadığım sorunsaldır. Kafamdaki de olabilir, emin değilim. Mental olarak dipte, fiziksel olarak çöküşte, sağlıksal olarak yıkılmadım ama ayaktayım. Bulunduğum bu bok çukurundan başarıyla ve en az yarayla çıkmak istiyorum da pek mümkün değil gibi. Cehennemin dibine uğrarsanız görüşürüz, koridorun sonunda soldaki odadayım.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol