yazarların eskiye dair hatırlamak istediği bir şey

herbokolog
İlkokulda çok değer verdiğim hocam bana bi kitap ödünç vermişti onun adını hatırlamayı öyle çok istiyorum ki anlatamam. Kitabı da tam olarak hatırlıyo musun deseniz imkanı mı var ?Durup durup kitabin adini düşünüyorum hatırlamaya çalışıyorum, damağımda çok lezzetli bi tat bırakmıştı lezzetini anımsıyorum.

insanlardan tiksinmek

herbokolog
Çok tiksinç insanlar olduğunu söylememe gerek yok herhalde. Beni her şeyden öylesine soğuttular ki heves kalmadı. Kötülüğün büyüğü küçüğü olmaz ama küçük bi kötülük yapsalar bile diğer kötülüklerin altında kalıyorum. Ya da belki kötülükleri o kadar da ufak değildir. Ben genel itibariyle insanlardan tiksiniyorum sevdiklerimden bile. Keşke bu hale gelmeseydim yaşama sevincimi sömürüyo çünkü neyse gideyim de mantarlı börek yapayım hayattan soğuduk diye midemizi aksatacak halimiz yok ya ulan yufkalarda 12 tl olmuş ah ah..

nick yazar uyumsuzluğu

herbokolog
Adeta benimdir. Herbokolog nickini hak eden bir arkadaşa bırakmak lazım. Ne her şeyden başım çıkıyo ne de çıkanları dillendirecek cesaretim var ulan ne özgüvensiz insanım ben sesim gotume kaciyo konusurken anasini satayim

sözlük silinmiş

herbokolog
Bayadır giremediğim sözlük aklıma gelince bi gireyim dedim google yazdım oha sözlük silinmiş yok ! Bakıyorum yok diğer sözlüklerdeki homojen sözlük başlığı var site girişi yok tam vazgeçmişken gözümün önündeki siteyi görebildim.. oh be !

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol